strona internetowa olsztyn

Nasza Agencja reklamowa może ci pomóc!

Wiemy jak korzystać z najnowszych technologii w drodze do sukcesów sprzedażowych i wizerunkowych swoich klientów. Realizujemy projekty stron i sklepów internetowych, projektujemy identyfikację wizualną firm i produktów oraz dbam o dobry wizerunek i reklamę w internecie.

Głównym założeniem projektowym wszystkich naszych zleceń jest funkcjonalność oraz wygląd który ma zachęcić Państwa nowych klientów do współpracy!

Strony i sklepy internetowe

zgodne ze standardami

Reklama i wizerunek

Adwords & Facebook

Reklama drukowana

Wizytówki, Ulotki, Katalogi

FotoGadżety i SitoDruk

Koszulki, Kubki, FotoKalendarze

Decydując się na nasze usługi macie Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu i doskonale wykonanej usługi. Nasza agencja reklamowa stawia największy nacisk na przejrzystość i jasne warunki współpracy.
strona internetowa olsztyn

Agencja reklamowa Intersect

Strony i sklepy internetowe

Wszystkie nasze działania są przemyślane pod względem funkcjonalności, dlatego każda strona internetowa zbudowana jest w oparciu o bardzo prosty w zarządzaniu system CMS WordPress. Dla wszystkich firm pragnących posiadać nowoczesny sklep internetowy oferujemy sklep zbudowany na popularnym i rozwiniętym systemie prestashop który posiada szerokie możliwości integracji z allegro, ebay czy amazon. Dodatkowo prestashop jest wdzięcznym systemem pozwalającym na integracje z systemami księgowo-magazynowymi np. SUBIEKT GT co pozwala na pełną automatyzację obsługi zamówień. Nasze strony i sklepy internetowe zawsze są całkowicie dostosowane do urządzeń mobilnych. Głównym założeniem projektowym wszystkich naszych zleceń jest funkcjonalność oraz wygląd który ma zachęcić Państwa nowych klientów do współpracy!

Reklama i wizerunek

Budowa wizerunku w internecie to w dzisiejszych czas podstawa wszystkich działań reklamowo/marketingowych. Aby odpowiednio wyeksponować twoją firmę stworzymy oryginalny logotyp oraz inne materiały wizerunkowe, a poprzez portale społecznościowe oraz kampanie w przeglądarkach pokażemy ci że można w szybki sposób wybić się z tłumu oraz poznać nowych klientów. My jako agencja reklamowa wiemy jak to zrobić! Korzystając z odpowiednich narzędzi jesteśmy w stanie określić wielkość oraz rodzaj grup do których twoja reklama powinna dotrzeć w pierwszej kolejności, aby odwdzięczyć się przyzwoitym zyskiem. Kampanie Adwords czy marketing na facebooku i instagramie to tylko wierzchołek góry lodowej. Proponujemy stałą opiekę nad tym jak widzą cię klienci. Założymy i poprowadzimy twój fanpage na facebooku wykorzystując przy tym ciekawe grafiki oraz pisząc oryginalne teksty, tak aby klienci sami chętnie cię odwiedzali!

Druk cyfrowy i offset

Od wielu lat projektujemy materiały reklamowe w klasycznej formie drukowanej. Tworzymy katalogi firmowe, ładne ulotki we wszystkich rozmiarach oraz inne materiały reklamowe takie jak banery, teczki firmowe itd. Lata praktyki pozwoliły nam na dopracowanie techniki oraz zagwarantowanie materiałów najwyższej jakości drukowanych na najlepszych maszynach zarówno w małych jak i dużych nakładach!

FotoGadżety

Nie samą reklamą żyje człowiek! Mamy głowę pełną pomysłów oraz wiedzę jak je wdrożyć w życie!  W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych gadżetów tworzonych w całości na zamówienie, technologia termosublimacji pozwala na zdobienie koszulek, kubków, fotokalendarzy czy innych artykułów które mogą być doskonałym prezentem dla twojej rodziny i znajomych!

Sitodruk

Jedna z najstarszych metod zdobienia odzieży, pozwala w dość tani sposób wykonać wysokiej jakości zdobienia zarówno na koszulkach firmowych jak i innych przedmiotach takich jak torby bawełniane czy parasole. Technika szczególnie polecana przy dużych nakładach jednakowych wzorów np. koszulek czy toreb z twoim logo lub śmiesznym napisem tu ogranicza nas jedynie wyobraźnia!